| Opbouw | Bestelbus |
|---|---|
| Bouwjaar | 2026 |
| Datum 1ste registratie | 2026-04-15 |
| Id | 2-JMF-322 |
| Vin | W1VVLBEZ9S4493178 |
| Wielbasis | 320 cm |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 100 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. gewicht | 2.800 kg |
| Laadgewicht | 730 kg |
| Ledig gewicht | 1.995 kg |
|
Opbouw Capaciteit |
69 L |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | 3de stoel Achteruitrijcamera Apple CarPlay ASR (Anti-Slip Regulation/Traction Control) Bluetooth Centrale vergrendeling Elektrische ramen Multimedia systeem Radio en audiosysteem Schijfremmen Stuurbekrachtiging |