| Construction | Delivery van |
|---|---|
| Year | 2026 |
| Date 1st registration | 2026-04-15 |
| Id | 2-JMF-322 |
| Vin | W1VVLBEZ9S4493178 |
| Wheelbase | 320 cm |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 100 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 6 |
| Power | 118 kW (160 PK) |
| Cylinder capacity | 1.950 cc |
| Number of cylinders | 4 |
| Gross weight | 2.800 kg |
| Load capacity | 730 kg |
| Weight | 1.995 kg |
|
Construction Capacity |
69 L |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
| Accessories | 3th seat Apple CarPlay ASR (Anti-Slip Regulation/Traction Control) Bluetooth Central doorlocking Disc brakes Electric windows Multimedia System Power steering Radio en audiosystem Reversing camera |