| Opbouw | Bestelbus |
|---|---|
| Prijs | € 9.950,- ex BTW |
| Bouwjaar | 2018 |
| Datum 1ste registratie | 2018-04-10 |
| Id | 13.443.359 |
| Vin | WDF44760313443359 |
| Wielbasis | 320 cm |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 364.500 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 140 kW (190 PK) |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. gewicht | 2.800 kg |
| Laadgewicht | 570 kg |
| Ledig gewicht | 2.155 kg |
|
Opbouw |
|
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Matig |
| Accessoires | Achteruitrijcamera Airconditioning Bluetooth Elektrische ramen Radio en audiosysteem Schijfremmen Stuurbekrachtiging Trekhaak |