| Opbouw | Bestelbus |
|---|---|
| Prijs | € 14.950,- ex BTW |
| Bouwjaar | 2018 |
| Datum 1ste registratie | 2018-11-16 |
| Id | 1P034786 |
| Vin | WDB9076331P034786 |
| Wielbasis | 3.665 cm |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 75.050 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 84 kW (114 PK) |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Aantal cilinders | 3 |
| Max. gewicht | 3.500 kg |
|
Opbouw |
|
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Airconditioning Centrale vergrendeling Elektrische ramen Radio en audiosysteem Schijfremmen Stuurbekrachtiging |