| Opbouw | Bestelbus |
|---|---|
| Prijs | € 15.500,- ex BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Datum 1ste registratie | 2020-12-24 |
| Id | ELS03757 |
| Vin | WF0EXXTTRELS03757 |
| Wielbasis | 375 cm |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 105.350 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 95 kW (129 PK) |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. gewicht | 3.500 kg |
| Laadgewicht | 1.050 kg |
| Ledig gewicht | 2.375 kg |
|
Opbouw |
|
| Accessoires | ABS Achteruitrijcamera Airconditioning Bluetooth Centrale vergrendeling Elektrische ramen Radio en audiosysteem Stuurbekrachtiging Trekhaak |