| Opbouw | Bestelbus |
|---|---|
| Prijs | € 15.950,- ex BTW |
| Bouwjaar | 2018 |
| Datum 1ste registratie | 2018-08-09 |
| Id | 13.501.369 |
| Vin | WDF44770313501369 |
| Wielbasis | 320 cm |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 146.650 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 99 kW (135 PK) |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. gewicht | 3.050 kg |
| Laadgewicht | 794 kg |
| Ledig gewicht | 2.181 kg |
|
Opbouw |
|
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
| Accessoires | ABS Airconditioning Bluetooth Centrale vergrendeling Elektrische ramen Parkeersensor Schijfremmen |