| Struktura | Bus dostawczy |
|---|---|
| Cena | € 15.500,- ex VAT |
| Rok budowy | 2020 |
| Data pierwszego przyjęcia | 2020-12-24 |
| Id | ELS03757 |
| Vin | WF0EXXTTRELS03757 |
| Rozstaw osi | 375 cm |
| Transmisja | Ręczna skrzynia biegów |
| Licznik czytania | 105.350 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Moc | 95 kW (129 PK) |
| Pojemność silnika | 1.995 cc |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Maksymalna waga | 3.500 kg |
| Ciężar ładunku | 1.050 kg |
| Pusta waga | 2.375 kg |
|
Struktura |
|
| Akcesoria | ABS klimatyzacja |