| Construction | Delivery van |
|---|---|
| Price | € 15.500,- ex VAT |
| Year | 2020 |
| Date 1st registration | 2020-12-24 |
| Id | ELS03757 |
| Vin | WF0EXXTTRELS03757 |
| Wheelbase | 375 cm |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 105.350 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 6 |
| Power | 95 kW (129 PK) |
| Cylinder capacity | 1.995 cc |
| Number of cylinders | 4 |
| Gross weight | 3.500 kg |
| Load capacity | 1.050 kg |
| Weight | 2.375 kg |
|
Construction |
|
| Accessories | ABS Air conditioning Bluetooth Central doorlocking Electric windows Power steering Radio en audiosystem Reversing camera Towbar |