| Opbouw | Bestelbus |
|---|---|
| Bouwjaar | 2026 |
| Datum 1ste registratie | 2026-04-15 |
| Id | 2-JMF-273 |
| Vin | W1V3KBFZXSP811929 |
| Wielbasis | 3.665 cm |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 40 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. gewicht | 3.500 kg |
| Laadgewicht | 1.204 kg |
| Ledig gewicht | 2.221 kg |
|
Opbouw Capaciteit |
93 L |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | 3de stoel ABS Achteruitrijcamera Airconditioning Apple CarPlay ASR (Anti-Slip Regulation/Traction Control) Bluetooth Centrale vergrendeling Cruise control Elektrische ramen Lane assist Radio en audiosysteem Schijfremmen Stuurbekrachtiging Trekhaak |