| Construction | Delivery van |
|---|---|
| Year | 2026 |
| Date 1st registration | 2026-04-15 |
| Id | 2-JMF-273 |
| Vin | W1V3KBFZXSP811929 |
| Wheelbase | 3.665 cm |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 40 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 6 |
| Power | 125 kW (170 PK) |
| Cylinder capacity | 1.950 cc |
| Number of cylinders | 4 |
| Gross weight | 3.500 kg |
| Load capacity | 1.204 kg |
| Weight | 2.221 kg |
|
Construction Capacity |
93 L |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
| Accessories | 3th seat ABS Air conditioning Apple CarPlay ASR (Anti-Slip Regulation/Traction Control) Bluetooth Central doorlocking Cruise control Disc brakes Electric windows Lane assist Power steering Radio en audiosystem Reversing camera Towbar |