| Struktura | Bus dostawczy |
|---|---|
| Cena | € 9.950,- ex VAT |
| Rok budowy | 2018 |
| Data pierwszego przyjęcia | 2018-04-10 |
| Id | 13.443.359 |
| Vin | WDF44760313443359 |
| Rozstaw osi | 320 cm |
| Transmisja | Automatyczne |
| Licznik czytania | 364.500 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Moc | 140 kW (190 PK) |
| Pojemność silnika | 2.143 cc |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Maksymalna waga | 2.800 kg |
| Ciężar ładunku | 570 kg |
| Pusta waga | 2.155 kg |
|
Struktura |
|
| Ogólny stan | Dobrze |
| Stan techniczny | Dobrze |
| Stan optyczny | Umiarkowany |
| Akcesoria | klimatyzacja |