| Opbouw | Bakwagen |
|---|---|
| Prijs | € 26.750,- ex BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Datum 1ste registratie | 2021-10-27 |
| Id | 1N153027 |
| Vin | W1V9071351N153027 |
| Wielbasis | 4.325 cm |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 116.960 km |
| Brandstof | Overig |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 104 kW (142 PK) |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. gewicht | 3.499 kg |
| Laadgewicht | 725 kg |
| Ledig gewicht | 2.700 kg |
|
Opbouw L / B / H |
435cm / 222cm / 225cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires | Airconditioning Centrale vergrendeling Laadklep Radio en audiosysteem Schijfremmen Stuurbekrachtiging |