| Struktura | Lekka ciężarówka |
|---|---|
| Cena | € 26.750,- ex VAT |
| Rok budowy | 2021 |
| Data pierwszego przyjęcia | 2021-10-27 |
| Id | 1N153027 |
| Vin | W1V9071351N153027 |
| Rozstaw osi | 4.325 cm |
| Transmisja | Automatyczne |
| Licznik czytania | 116.960 km |
| Paliwo | Inne |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Moc | 104 kW (142 PK) |
| Pojemność silnika | 2.143 cc |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Maksymalna waga | 3.499 kg |
| Ciężar ładunku | 725 kg |
| Pusta waga | 2.700 kg |
|
Struktura L / B / H |
435cm / 222cm / 225cm |
| Ogólny stan | Bardzo dobrze |
| Stan techniczny | Bardzo dobrze |
| Stan optyczny | Bardzo dobrze |
| Akcesoria | klimatyzacja |