| Construction | Closed box |
|---|---|
| Price | € 26.750,- ex VAT |
| Year | 2021 |
| Date 1st registration | 2021-12-22 |
| Id | 1N171610 |
| Vin | W1V9071351N171610 |
| Wheelbase | 4.325 cm |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 115.600 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 6 |
| Power | 104 kW (142 PK) |
| Cylinder capacity | 2.143 cc |
| Number of cylinders | 4 |
| Gross weight | 3.500 kg |
| Load capacity | 645 kg |
| Weight | 2.780 kg |
|
Construction L / B / H |
435cm / 222cm / 225cm |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
| Accessories | Air conditioning Central doorlocking Disc brakes Power steering Radio en audiosystem Tail lift |